פילאטיס שיקומי

מחקרי פורטרפילד בנושא שליטה מוטורית ותיאוריה של ארגון תא המטען והתייצבות הראו כי התכווצויות תת -פלימליות של שרירי הייצוב הגלובליים, כפי שנגרמו מתרגילי פילאטיס, מבטיחות תנועה בטוחה במהלך הפעילות היומיומית [27].

פילאטיס משמש לא רק לחיזוק הכוח והגמישות

אלא משמש גם ברחבי העולם כשיטת שיקום פציעות לשיקום חוסר איזון בשרירים הפגועים. הרבה מהתרגילים המשמשים בשיקום פילאטיס בברכיים וצורות אחרות של שיקום פציעות פשוטים יחסית. ניתן לשנות את התרגילים בתוכנית פילאטיס לכל סוג של פציעה כדי להקל על המפרקים סביב השרירים. זה לא אומר שמי שאין לו פציעות לא מקבל אימון טוב.

עקרונות הפילאטיס מצוינים לשיקום פציעות

אך אם לא משתמשים בהם יחד עם טכניקות טיפוליות מדויקות, הם עלולים להחמיר את הפגיעה. חשוב לאמן את הפרט לתקן את צורתו ולהשתמש בכל הגוף על ידי ביצוע שיקום פילאטיס עם תרגילים אחרים, בדגש על תרגילים מישוריים יותר פשוטים. לאחר שהמטופל כבר אינו מרגיש כאב, השתמש ברפורמר או תרגיל על מחצלת לחיזוק השרירים הפגועים ומניעת פציעות עתידיות. פילאטיס שיקום שונה משיעור הפילאטיס המסורתי שלך בחדר הכושר המקומי שלך.

פילאטיס שיקומי

הוא דרך פנטסטית לחזור למסלול לאחר פציעה ללא כאבי פיזיותרפיה. פילאטיס היא דרך מצוינת לשקם פציעה מכיוון שזו דרך מצוינת לשפר את הגמישות, היציבה, חיזוק הליבה וחיטוב הגוף. יותר מאשר פעילות גופנית רגילה, רופא צריך להמליץ על רופא לשיקום וטיפול בפציעות.

פילאטיס מבוסס על אימון ליציבות ליבה שמטרתו לשפר את השליטה על שרירי הגוף המייצבים ומהווה צורת אימון פופולרית בקרב אנשים עם טרשת נפוצה ומטפלים

תוכניות שיקום פילאטיס שימשו לטיפול בכאבי גב כרוניים (CLBP) ותוצאותיהם הושוו לתוצאות של תוכניות אימון [18].

צוין כי יש צורך במחקר נוסף בתחום זה על מנת להפחית כאבים ומוגבלויות וליהנות מתרגילי פילאטיס ספציפיים לשיקום מחלות מסוימות

פילאטיס היא גישת אימון אישית שמטרתה להקל על שיקום השרירים על ידי הערכת כוחו של המטופל והכוונה לשורה של תנועות.

שיקום פילאטיס הוא דרך מצוינת לתת למטופלים להדריך את חווית האימון שלהם. פילאטיס שיקום שואף ליצור חווית תנועה חיובית המעודדת את המטופל לאורך כל מסעו.
למידע מורחב בתחום של פילאטיס שיקומי יש לגשת לאתר

בעזרת תוכנית הפילאטיס לשיקום הפציעות שלנו

תקבל טיפול מהשורה הראשונה, ציוד מעוצב ומאמנים מוסמכים שיעזרו לך לאורך כל התהליך. רקדנים משתמשים בתרגילים כמו פילאטיס לשיקום פציעות, אימונים ומטרות אחרות, להרחיב את האוכלוסייה. אתה יכול להסתמך על מרפאה איכותית שבה פיזיותרפיסט יהיה לצידך כדי לסייע לך לחקור את היתרונות של שיקום פילאטיס.

מומחי שיקום

מאמני אתלטיקה, פיזיותרפיסטים, פיזיותרפיסטים, עוזרי פיזיותרפיה, כירופרקטורים, מאמני התייחסות ומורים בסיסי לפילאטיס המנסים לשלב את התרגילים הללו בתוכניות אופטימיזציה תפקודית של לקוחותיהם. מבוסס על הערכה של פיזיותרפיסט מורשה עם תוספות נוספות הכשרה לשיקום מבוסס פילאטיס, פיתוח תכנית טיפול המתמקדת בתרגילים מבוססי פילאטיס להתמודדות עם הסימפטומים והאזורים הבעייתיים שלך. כאשר אתה מוכן לסיים את שיקום הפילאטיס, המטפל שלך יעזור לך לעבור לתוכנית אימון שתוכל להמשיך בבית או בסטודיו מקומי לפילאטיס.

פיזיותרפיה פיזית מתמחה בשיקום אורטופדי ועמוד השדרה ברפואת ספורט

אך התפתחנו לתרגול הוליסטי המשלב טיפולים מעשיים עם מיינדפולנס, פילאטיס, תרגילי שחרור מתחים, בריאות נשים ולימפדמה.- —- יש השערה שחשיפה למספר תרגילים ומיקומי גוף הוא בעל הערך הגדול ביותר בכל הקשור לבניית כוח השרירים והסיבולת הנובעים מביצוע פילאטיס. גורם אחד אפשרי הוא שתרגילי פילאטיס מאתגרים מכיוון שמיקום הגוף משכפל את מערך התרגילים ואת תווי הפעולה השריריים של כל תנועה בסדרה. הלחיצה והמשיכה של הידיים והרגליים, ההתנגדות של כרכרת האביב ומשקל הגוף מהווים אימון ייחודי לבניית כוח לכל הגוף, השונה מאימוני פילאטיס רגילים על מחצלת.

פילאטיס

הוא תרגיל גוף מלא המקדם גמישות, כוח ויציבה טובה. סוג אחר זה של פילאטיס, תרגילי פילאטיס המבוצעים על מכשיר רפורמר, הוא אופציה מצוינת להחלמה עדינה ושיקום מפציעה. זה נהדר לאנשים שרוצים להתאושש מפציעה או לחזור הביתה עם תנועות ליבה מדויקות יותר שמבודדות יותר שרירים מאשר פילאטיס על המזרן. המשתתפים הסכימו שאנשים עם מודעות גופנית נמוכה וחוסר דפוסי תנועות הסתגלות יכולים להפיק תועלת מתרגילי פילאטיס והם הסכימו שפילאטיס יכול לשפר את השליטה בתנועה, מודעות הגוף, היציבה והתפקוד התפקודי. ישנן וריאציות רבות של תרגילי פילאטיס, וזה נהדר שהתרגילים מתוארים ככאלה, כך שמי שלא מכיר את התרגיל או גרסה מסוימת של התרגיל יכול להבין את התנועות והתוכניות הנדרשות. מי שמתאמן בפילאטיס עשוי למצוא ספר זה מועיל להזכיר לעצמו להתמקד בתרגיל המשרת בצורה הטובה ביותר את בריאות גופם ושיפור הביצועים.

קרדיט: https://www.natural-medicine.co.il/

תוכן עניינים

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן