Skip to content

ספורט בעיר חיפש

ריצ'י קינג ערך את המספרים בגוגל כדי לחפש את הקבוצות הפופולריות ביותר ב- NFL וב- NBA, והמחקר מאשר כי גוגל מחפשת את "הקבוצה הפופולרית ביותר ב- NFL" ו- "NBA" עבור יותר ממחצית מכל החיפושים, עם אמריקנים שהיו בעבר – ורק 4,400 פעמים בחודש. הדרך השנייה הארוכה ביותר להיאבק (5,400 חיפושים) והחיפוש הבריטי אחר יוגה (3,800 חיפושים). ספורטלי מסכם את מחקריו ואומר כי 7,200 אנשים בחודש הם כלליים לספורט ולכושר כללי, אך ברור שלא כולם כל כך ספציפיים.

בן דוד אמריקאי

עמיתים למעשה מתעניינים יותר בכדורגל מאשר בכדורגל אמריקאי, ומעדיפים את גרסת הכדורגל שלהם על פני המילה המיושנת ביותר שאף משמשת לתיאור הספורט: "כדורגל. בנוסף לכדורגל, אחרים מאורגנים הספורט צובר חסידים בקרב הסעודים, כולל כדורעף, התעמלות, שחייה וכדורסל. בנוסף, ספורטאים וקבוצות לוקחים חלק באירועי ספורט בינלאומיים מרכזיים בממלכה ומשתתפים ביותר מ -40 אירועי ספורט בכל הארץ בכל שנה. אם אתה יכול לא מגיעים לטוקיו למשחקים, יש עוד הרבה אטרקציות ספורטיביות לראות ולעשות בערב הסעודית, כולל המונדיאל, המשחקים האולימפיים והוועד האולימפי הבינלאומי (IOC).

למה כדאי לבקר מדרגות הרוקי

בעוד שההליכה במדרגות הרוקי היא חובה עבור מבקרים רבים, יש הרבה יותר מה לראות עבור חובבי הספורט בפילדלפיה. העיר היא גם ביתם של כל כך הרבה ברים ספורטיביים נהדרים המארחים ארה"ב ובינלאומית אירועים ואוהדים יכולים לצפות במשחקים בכל הליגות המקצועיות הגדולות. סתם פורבס דירג את בוסטון כאחת מערי הספורט הטובות ביותר, אך לא רק את פורבס, העיר מפורסמת בזכות המסעדות והברים הנהדרים שלה, כמו גם אתרי הספורט המצוינים שלה. מדוע לא להגיע: לבוסטון יש אחד המרתונים הטובים בעולם, ובמקביל כמה מאצטדיוני הספורט היוקרתיים ביותר באמריקה, כמו פארק פנווי ומרתון בוסטון.

מדוע לא להגיע: העיר בוסטון, ביתם של בוסטון רד סוקס, בוסטון סלטיקס ובוסטון ברוינס, מתגאה בכמה ממקומות הספורט הטובים ביותר בארצות הברית, כמו גם במסעדות וברים נהדרים בבוסטון.

אף שהם לא גדולים כמו ערי הספורט, מועדונים אלה עונים על צרכיהם של תושבי העיירות והכפרים הללו עם מגוון מתקני ספורט, בילוי ובידור, כמו גם מבחר רחב של מסעדות וברים.

למדינת ניו יורק יש ארבע ליגות ספורט מרכזיות

כאשר ה- Buffalo Bills ה- NFL, ואילו המטרופולין של ניו יורק כולל את השדים הניו ג'רזי של הליגה הלאומית להוקי (NHL) ואת ניו יורק ריינג'רס (NHL) ). ניו אינגלנד פטריוטס (NFL), שניהם משחקים בניו ג'רזי. למרות שלא כל הקבוצות הללו משחקות בעיר הליבה, רק גולדן סטייט ווריורס של ה- NBA יכולות להיחשב לאחת מערי הליבה הללו, מכיוון שה- 49ers משחקים בפרבר של סנטה קלרה. אין ספק כי סן פרנסיסקו ג'איינטס, לוס אנג'לס ראמס ושיקגו בלאקהוקס הם קבוצות הספורט הפופולריות ביותר בשווקים שלהם, אך זה רק בגלל ששניהם נמצאים בניו יורק ובלוס אנג'לס. הניו אורלינס סיינטס, פילדלפיה 76'ס, שיקגו ברס, ניו המפשייר שדים ו בוסטון רד ווינגס כולם מגיעים ממטרופולין ניו יורק, ביתם של שלושה מועדוני NHL.

אמנם אזור מפרץ סן פרנסיסקו הוא מקרה מיוחד בעניין זה, אך יש לפחות ענף ספורט אחד באזורים אחרים המיוצג אך ורק על ידי קבוצה או קבוצות המשחקות בפרברי העיר.

מבין הערים הללו, שיקגו ולוס אנג'לס הן היחידות שיש להן חמש קבוצות בתחומי העיר, מכיוון ששתי הערים הן ביתן של שתי קבוצות MLB ו- NBA. מתוך ששת האחרים, לשניים אין זיכיון ספורט גדול אחר, ובאחד יש זיכיון NHL, אז זה אתה.

מהערים שבעבר היו בעלות מעמד ספורטיבי

רק באטלנטה ובקנזס סיטי יש זיכיונות MLS נוכחיים, בעוד שלסנט לואיס יש זיכיון מאושר להרחבת ה- MLS, אך ה- NFL מתעקש שאין לה תוכניות הרחבה. ב- NHL משחקים ניו יורק ריינג'רס, לוס אנג'לס קינגס, שיקגו בלקהוקס וטורונטו מייפל ליפס. טורונטו הייתה לעתים קרובות אחת מערי הספורט המצליחות בארצות הברית, אך לא היחידה.

סנט לואי מסיימת את העשירייה הראשונה

עם אחת הקבוצות הכי נראות ב- NHL עם הקסדות הכי טובות ונבחרת ההוקי הכי נאה, ואילו סנט לואיס בלוז (והגופיות האלטרנטיביות שלהן) יראו טוב יותר אם הם ייפטרו מהגופיות האלטרנטיביות למראה גנרי. זה לא הצוות הכי חיפש בקנדה, אבל זה הצוות השני שנראה הכי טוב (נמדד לפי תדירות החיפוש העולמית של גוגל). לכל הפעילויות שתרצו בעיר, העיר הזו מציעה לכם כדורגל טוב, בייסבול, הוקי ועוד.

דילוג לתוכן