איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי

אם אתה מוכן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, זה עוזר שיהיו לך הכלים להנגיש אותו. אם אתה מוכן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, זה עוזר אם יש לך כלי שיכול להפוך אותו ממחשב לטלפון, לטאבלט או אפילו לארנק. וכשתהיה מוכן, זה גם יעזור לך מתי הגיע הזמן לבנות את כרטיסי הביקור שלך שיהיה להם כלי שגורם לכולם – ממחשבים או סמארטפונים ועד ארנקים – להיות נגישים.

אנו מסתמכים על צוות איניגו שלנו שיקים כרטיסי ביקור דיגיטליים, ולכן איננו צריכים להסתמך על כלים של צד שלישי כמו Adobe Illustrator, Photoshop או כלים זמינים אחרים.

אין שום תועלת שאי אפשר לגעת בה

ולכן בעזרת כרטיס ביקור דיגיטלי נוכל להקל על התהליך לאנשים שאליהם אתה רוצה ליצור קשר. כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים להיות דרך נהדרת להבטיח שאנשי הקשר שלך הופכים לך קלים יותר ונוחים יותר לפנייה. ניתן לשתף אותם גם בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין, פינטרסט וכו ', והם מושלמים לאיחוד כל פרטי החשבון ויצירת הקשר לתצוגה יחידה.

כרטיסי ביקור דיגיטליים מנייר נהדרים לשיתוף פרטי קשר וליצירת רושם מתמשך

אך בעידן הדיגיטלי חשוב שתשתמשו בהם גם כדי לשתף את כל פרטי הקשר בתצוגה נוחה. אתה יכול לשים כמה שיותר או מעט מידע בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך שאתה רוצה, ולעולם לא תאבד מקום. כרטיסי ביקור דיגיטליים מאפשרים לך לערוך את הכרטיס בכל עת, כך שהם תמיד מעודכנים עם פרטי הקשר האחרונים.

בכרטיסי ביקור וירטואליים

לעולם לא תצטרך להדגיש ששכחת את הכרטיס מכיוון שהוא נמצא בסמארטפון שלך, כך שתוכל לשלוח הודעות SMS או דואר אלקטרוני. אם יש לך גישה לטלפון או למחשב שלך, תמיד יש לך את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך ואין צורך למלא אותו מחדש. אתה יכול לשתף אותם באופן אישי ומקוון, אך ניתן להשתמש בהם גם באותו אופן כמו פיזיים, בדיוק כמו פיזיים.

כל מי שמתקשר יכול לצפות בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלו ולסרוק את קוד ה- QR בטלפון שלו

אם אתה מחובר מרחוק, אתה יכול להעתיק ולהדביק את הקישור בכרטיס, וכשמישהו סורק את הקוד, כרטיס הביקור הדיגיטלי יופיע בתיבת הדואר הנכנס שלו. משם תוכל לשמור אותו ב- VCF ולשלוח אותו למשתמש HiHello ללא קודי QR או קישורים. ניתן גם לשתף אותם בדואר אלקטרוני על ידי העתקת הקישורים מהמפות והטמעתם בכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש, מספר הטלפון או אפילו SMS.

כרטיסי ביקור וירטואליים, המכונים גם כרטיסי ביקור דיגיטליים, הם פורמט דיגיטלי של כרטיסי ביקור מנייר המאוחסנים בענן. ניתן לכנות כרטיסי ביקור, אשר נוצרים, נשמרים ומשותפים בצורה אלקטרונית, כרטיסי ביקור דיגיטליים.

יישום זה מאפשר לך ליצור עיצוב רספונסיבי המותאם למכשירים ניידים. פיתרון זה יכול לסרוק ולקרוא את כרטיסי הביקור שלך תוך כדי פריסה אינטואיטיבית וכולל ממשק קל לשימוש וממשק כרטיסי ביקור ידידותי למשתמש.

הקישור בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך חייב להיות מזוהה באופן ייחודי ולרשום ללקוח ספציפי

כך שתוכל להיות פרואקטיבית ולדעת כיצד לשרת את הלקוחות שלך בצורה הטובה ביותר. הלקוחות שלך זקוקים לגישה מהירה לאינטרנט כדי לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך. כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך נהדרת עבור לקוחותיך ולקוחות פוטנציאליים לקבל מהם את כל המידע שהם רוצים.

ברצוננו לדבר איתך כיצד תוכל לפתור דרישות אלה ולעשות יותר עסקים

לאחר מכן נשתף כמה תבניות בהן ניתן להשתמש בכדי ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי משלך עם לוגו ייחודי, עיצוב לוגו ותכונות אחרות. מדריך זה יראה לך איזה סוג כרטיס ביקור מתאים לעסק שלך, כיצד ליצור ולשתף משלך, וכן לשקול לבנות כרטיס מסורתי. ישנן תבניות מודפסות לכרטיסי ביקור, אך זכרו מהם כרטיסי ביקור דיגיטליים, אילו סוגים של פונקציות הם מציעים וכיצד באמת להבליט אותם מהקהל. כרטיסי ביקור דיגיטליים הם דרך מודרנית לשתף את הנתונים שלך, והם חלק חשוב מהעסק שלך, לא רק בעולם העסקים, אלא גם בחיים הפרטיים שלך.

כיצד אוכל ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי במכשירי אייפון ואנדרואיד? שלב 1: צור חשבון Switchit בחינם ובוא נסתכל מהו הכרטיס שלך. יש לנו אפליקציה שיוצרת כרטיסי ביקור דיגיטליים, אבל עד כמה זה יכול לעזור לך?

מטרת הפרויקט

היא לקחת כרטיס ביקור רגיל ולהפוך אותו לכרטיס ביקור דיגיטלי על ידי הוספת קוד QR או תג NFC המצביע על כתובת אתר מותאמת אישית. כשאתה יוצר את הרקע הווירטואלי, הוא יקושר לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך, יראה לך את קודי ה- QR ויקשר את דף הפרופיל שלך ופרטי יצירת הקשר.

למידע מורחב על איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי באפשרותך להעיף מבט ב- digitalbcard.co.il

תוכן עניינים

פוסטים קשורים

דילוג לתוכן